Вітаємо Вас Гість


Muzspilnota

Головна | Статті | Реєстрація | Вход | RSS

Головна
Про нас
Новини он-лайн
Музичні проекти
Репортажі
Радіо
Відео
Музика
Організації
Фестивалі
Клуби
Медіа
Форум
Друзі

Код банера

Ссылки:
Ссылки:

Контакти гуртів
Головна » Статті » Новини он-лайн

«ТаРУТА» відіграє ксилофонічний концерт «На квартирнику у Лесі Українки»!
Коли: 10 квітня 2009 року о 19:00.

Де: Музей видатних діячів української культури Лесі Українки, Миколи Лисенка, Михайла Старицького, Панаса Саксаганського (Музей Лесі Українки), вул. П. Саксаганського, 97.

Скільки: Вхід – 20 гривень.

«Етно-Рок Фундація «ТаРУТА» продовжує серію акустичних концертів «На квартирник до Лесі Українки», започатковану лідером гурту «Самі Свої» Олегом Сухарєвим. 10 квітня 2009 року гурт обіцяє забути, що таке ударна установка, електро-гітара, «овердрайв» і розбурхати глядацьку кров абсолютно прозорим звуком акустичних інструментів. Саме так, як це було у 1899-1909 роках, коли видатна поетеса Леся Українка проживала в Києві за адресою вул. П.Саксаганського, 97. А в будинках поруч мешкали її друзі – Микола Лисенко, Михайло Старицький, Панас Саксаганський. Частенько погостювати до них приїздив і Іван Франко. Гарні були вечори, душевні!

Втім вечір 10 квітня обіцяє бути не менш душевним, аніж за часів Лесі Українки. Адже камерність «Музею видатних діячів української культури» дозволяє слухачам та виконавцям творити концерт разом. І найкраще цьому сприяє акустичний формат виступу. Крім того, етно-рокери обіцяють презентувати нові пісні з циклу «Вовчі Гони», написані на слова «Відповідального за долю Всесвіту», львівського митця Юрка ВовкоГона. По новому прозвучать і старі пісні з альбому «Народжені в ЛЮ…», презентація якого намічена на цьогорічне Купайло.

Але не тільки новими творами потішить шановне панство «Етно-Рок Фундація «ТаРУТА». Як і під час концерту на день весняного рівнодення, гурт хизуватиметься ще й новим інструментом! Цього разу у незвичній іпостасі постане ударник гурту Тарас Козак, який окрім барабанів і перкусії пречудово грає ще й на ксилофоні.

Тож, запрошуємо «На квартирник до Лесі Українки»! Буде дуже КСИЛОФОНІЧНО.

Категорія: Новини он-лайн | Додав: mediagroup (05.04.2009)
Переглядів: 504 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]