Вітаємо Вас Гість


Muzspilnota

Головна | Статті | Реєстрація | Вход | RSS

Головна
Про нас
Новини он-лайн
Музичні проекти
Репортажі
Радіо
Відео
Музика
Організації
Фестивалі
Клуби
Медіа
Форум
Друзі

Код банера

Ссылки:
Ссылки:

Контакти гуртів




Головна » Статті » Новини он-лайн

"Пробіг під каштанами - 2009"
Сімнадцятий благодійний «Пробіг під каштанами» відбудеться . Про це офіційно оголосили на прес-конференції вчора, 21 травня, у Центрі кардіології і кардіохірургії дітей раннього віку МОЗ України.

Центр кардіології і кардіохірургії дітей – це унікальний лікувальний заклад, в якому рятують дітей з найскладнішими вадами серця з перших хвилин життя. 16 років благодійний Пробіг відкривав програму святкування Дня Києва з доброї місії, яка стала традиційною для багатьох киян і гостей міста – допомога тим, хто дійсно цього потребує.
Вчора прийшли підтримати благодійну акцію на прес-конференцію відомі люди: директор «Міс Україна Усесвіт» Анна Філімонова, співачки Аріна Домскі, М’ята та Майя Мігаль, група “Зебра», Олена Шекшуєва (гурт «Едем»), телеведучі Іванна Найда та Ольга Фреймут, групи «Кремль» та «Неділя».
Організатори щорічної акції надали можливість гостям та журналістам не лише почути детальну інформацію про сімнадцятий «Пробіг під каштанами», але й побачити з середини, завдяки документальним фільмам, що таке дитячий Кардіоцентр. Адже про вади серць маленьких багато говорять, але цього не досить, аби дійсно зрозуміти і усвідомити, наскільки це велика проблема. Ми можемо допомогти діткам, якщо об’єднаємось.
Дійсно, фільми були вражаючі і примушували задумуватись над тим, що є малеча, яка теж має право на життя. Тому тільки від нашої допомоги і згуртованості все залежить.
Після офіційної частини благодійна зустріч перейшла у такий приємний формат спілкування. Знаменитості створювали свій лот для «Пробігу під каштанами»: спершу вони залишали відбиток долоні на полотні, а тоді писали слова, якими вони хотіли б поділитись.
31 травня 2009 відбудеться «Пробіг під каштанами» на Майдані Незалежності (реєстрація з 9.00, старт о 10.00). Результати благодійно-спортивного заходу будуть підведені 11 червня 2009.

Додаткова інформація:
На першому забігу до марафону долучились всього на всього 150 відважних бігунів. Минулого року у спортивній доброчинності прийняли участь 2507 активних та небайдужих, серед них і відомі люди: ведучий Сергій Полховський, бізнес-леді Катерина Серебрянська, група “SMS”, Mad Heads XL.
Щороку усі зібрані кошти з пробігу передаються у Центр кардіології і кардіохірургії дітей раннього віку МОЗ України. У 2008 році було зібрано 110 тис. грн. Протягом 7 років лікувальний центр отримує благодійну підтримку від «Пробігу під каштанами».
У Центрі за рік проводиться 1000 кардіохірургічних втручань, 500 ендоваскулярних процедур, 10 000 обстежень і консультацій. Ведеться науково-дослідницька робота.
Смертність діток з вадами серця у 2000 сягала 14%, а минулого року ця цифра спала до 1%.

Джерело: ГУЧНІ ІМЕНА

Категорія: Новини он-лайн | Додав: mediagroup (22.05.2009)
Переглядів: 703 | Коментарів: 3 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]