Вітаємо Вас Гість


Muzspilnota

Головна | Статті | Реєстрація | Вход | RSS

Головна
Про нас
Новини он-лайн
Музичні проекти
Репортажі
Радіо
Відео
Музика
Організації
Фестивалі
Клуби
Медіа
Форум
Друзі

Код банера

Ссылки:
Ссылки:

Контакти гуртів
Головна » Статті » Медіа та товари » Музичні

Вихід 7-го номеру журналу Sacratum
21 листопада виходить 7-ий номеру українського андерграундного журналу Сакратум. Ідея видання лишається незмінною – це висвітлення неформальної культури України і світу, знайомство читачів із цікавими митцями, місцями, віяннями, музикою.

Традиційно основою номеру є інтерв’ю із провідними гуртами. До вашої уваги розмови із ударником Тармо з Poisonblack, із лідером Lacrimas Profundere Олівером Шмідтом, а також – із вокалістом Zeromancer Алексом Мекельбастом. Окрім того, у журналі можна прочитати інтерв’ю із білоруськими командами Znich, Diffuzion та Till It Bleeds. Українську музику представляють Angel:Cry, GrimFaith, Crazy Juliet та Ті, Що Падають Вгору.

Журнал містить дві великі статті про маловідомі в Україні субкультури. А саме – про декадентську естетику стилю дарк-кабаре та про культ парових машин, що зветься стімпанк. Ще одна тема номеру – вогонь. Прочитайте про сучасні театри вогню та про зимові свята язичників, які не обходилися без ритуальних багать. Увагу ж кіноманів приверне матеріал про британську акторку Гелену Бонем Картер.

Готика у 7-му Сакратумі представлена звітом із мандрівки до Острогу та статтею про горгулій – химерних створінь, що спостерігають за нами з фасадів старовинних будівель.
А для любителів постапокаліптичних ландшафтів створена рубрика Ukr_Industrial, де йдеться про вітчизняні закинуті промислові споруди та історію їх падіння.

Окрім того, у журналі ви знайдете есе читачів, вірші, оповідання, рецензії тощо. До номеру додані два постери формату А3 із командами Poisonblack та Angel:Cry.

SACRATUM No.7 compilation:
01 ТІНЬ СОНЦЯ – Місяцю Мій; 02 BIONIC ANGEL – End of Days; 03 VICIOUS CRUSADE – My Cruel Mirror 04 DIVAMEE EndZeit 05 ZNICH – Крыжы-абярэгі 06 ANGEL:CRY – Рок Сдох 07 ОРКЕСТР ЯНКИ КОЗИР – В чотирьох стінах 08 ЗЛÓМРАК – Медея 09 TI, ЩО ПАДАЮТЬ ВГОРУ – Чекаючи тебе 10 DIFFUZION – Wired Tunes 11 GRIMFATH – Vampire to Become 12 TILL IT BLEEDS – Witch I Ignore 13 SOCIOPHOBIA – Waxworks 14 ABSURD INSPIRATION – Access to February

Інформація про інші точки продажу згодом з’явиться на нашій сторінці www.sacratum.blogspot.com.

З будь-якого населеного пункту України журнал Sacratum можна замовити поштою. Надішліть запит на скриньку sacratum@gmail.com із зазначенням кількості екземплярів та вашої адреси. Вартість журналів разом із доставкою складає:
7-й номер – 25 грн.
5-й номер – 20 грн.
4-й номер – 20 грн.
5+4 номери – 38 грн. (+ постер у подарунок)
7+5 або 7+4 номери – 43 грн. (+ постер у подарунок)
7+5+4 номери – 63 грн. (+ два постери у подарунок)

Джерело: http://www.sacratum.blogspot.com/

Категорія: Музичні | Додав: mediagroup (26.11.2008)
Переглядів: 767 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]