Вітаємо Вас Гість


Muzspilnota

Головна | Статті | Реєстрація | Вход | RSS

Головна
Про нас
Новини он-лайн
Музичні проекти
Репортажі
Радіо
Відео
Музика
Організації
Фестивалі
Клуби
Медіа
Форум
Друзі

Код банера

Ссылки:
Ссылки:

Контакти гуртів
Головна » Статті » Музичні проекти

Етно-Рок Фундація "ТаРУТА"
«Етно-Рок Фундація «ТаРУТА» була створена у Києві восени 2007 року автором та виконавцем, лауреатом загальнонаціонального пісенного фестивалю «Червона Рута» в жанрі акустичної музики Євгеном «Їжаком» (Романенко) та співаками «Етно-ватаги «Гуртоправці» Данилом Данилейком, Оленою Копєйкіною та Олександрою Стражник, членом якої також являється «Їжак». Оригінальне поєднання українських народних мелодій з сучасними «гітарними» ритмами створює абсолютно нове, унікальне музично-сценічне дійство, основне завдання якого – донесення до сучасної молоді української пісенної спадщини. Репертуар колективу побудовано на основі авторських пісень Євгена «Їжака», гармонійно поєднаних з автентичними мелодіями Київщини, Полісся та Полтавщини.
Наразі колектив налічує 9 професійних музикантів, більшість з яких паралельно приймає участь в інших муз. проектах, таких як «Юркеш», «ПроперГанжа», «Red Cardell» (Франція), «Гуртоправці», «Кралиця», «Лукині Роси» і т.д.. Традиційну рок основу забезпечують такі інструменти, як барабани, бас-гітара, акустична та електрогітари. «Автентичності» колективу надають сопілка та скрипка, а також професійний «народний» спів. Особливістю «Етно-Рок Фундації «ТаРУТА» є те, що вона може представляти свою творчість не в одному музичному напрямку, а в трьох: автентичний спів, акустична музика та етно-рок.
Задля виступу в акустичному форматі колективу треба: басовий та гітарний комбо-підсилювач, комбо-підсилювач для акустичної гітари (або ж ді-бокс), 2 інструментальних мікрофона для сопілки і скрипки, а також 3 вокальних мікрофона і одна стерео-пара для перкусії. Вся потрібна апаратура для виступу у повному (електричному) складі розписана у технічному райдері. Разом з тим хотілося б отримати від організаторів трохи поваги до виконавців, гарний настрій і посмішку на обличчях.

Євген «Їжак» Романенко – вокал, акустична гітара (автор музики та слів).
Олена «Копєйкіна» Романенко – народний спів (збирач фольклору).
Олександра Стражник - народний спів (збирач фольклору).
Данило Данилейко – сопілка, народний спів (збирач фольклору).
В’ячеслав Перепелиця – гітари.
Мар’яна Мархель – скрипка.
Максим Бойко/Євген Бондаренко – бас.
Андрій Кузьменко – перкусія.
Тарас Козак – барабани.

Категорія: Музичні проекти | Додав: ТаРУТА (17.03.2009) | Автор: Прес-центр "ЕРФ "ТаРУТА"
Переглядів: 733 | Рейтинг: 5.0/1 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]