Вітаємо Вас Гість


Muzspilnota

Головна | Статті | Реєстрація | Вход | RSS

Головна
Про нас
Новини он-лайн
Музичні проекти
Репортажі
Радіо
Відео
Музика
Організації
Фестивалі
Клуби
Медіа
Форум
Друзі

Код банера

Ссылки:
Ссылки:

Контакти гуртів
Головна » Статті » Музичні проекти

П'ятий вимір (alternative rock, garage rock, britpop)
П’ятий вимір – молодий київський рок-гурт, який вже став доволі відомим серед київської молоді за незвичну манеру виконання і поведінки на сцені.

У далекому 2003 році двоє друзів-однокласників почали грати разом. Це були Вадік і Костя з майбутнього гурту П’ятий вимір. Правда….Тоді вони ще про це не знали. “Ми вже заснували гурт, коли ще толком і грати не вміли”, - згадують учасники колективу. Почалося все із захоплення Beatles і бажанням бути кращим гуртом у світі. Остаточний склад сформувався у 2006 році з приходом трьох нових учасників-новаторів. З цього часу і починається серйозна творчість гурту. Назва «П’ятий вимір» не несе за собою якогось підтексту. “Ця назва - результат багатьох співпадінь. П’ятий вимір – це не просто п’ятеро хлопців, які захотіли грати разом. Це наш світ, наше бачення сучасності і минулого. Ми пишемо тільки про те, що трапляється з нами у нашому П’ятому вимірі”, - кажуть вони.

Новий етап творчості починається з весни 2008 року, коли гурт змінив свою стилістику, додав гучності і драйву. “Тепер на репетиції треба ходити з ватою у вухах” – жартують учасники колективу. Нові пісні – це портрет сучасності. Ви слухаєте їх і одразу перед вами з’являється картина сучасного життя київської молоді. Фани гурту називають пісні П’ятого виміру “кінематографічними”. Слухаючи “Арешт”, “Сумне кіно” чи “Недалеко від сонця”, стає зрозуміло чому. Зараз хлопці представляють собою новий формат українського альтернативного року. Балансуючи від панку до брит-попу, П’ятий вимір знаходить все більше бажаючих бути його частиною. Гурт має один EP “Сумне кіно”, що містить 4 треки і був запущений у мережу навесні.

У березні 2009 року у П'ятий вимір завітав новий гітарист Макс Лисенко. Рома висловив думку усіх : "Це людина, яка завітала до нас нещодавно, але особисто в мене склалося таке враження, що я знаю його все життя.
Дуже щирий і чесний хлопець, чудовий гітарист і хороший друг. З його приходом музика гурту дещо змінилася. Додалося трохи лірики і шалених рифів, неймовірних соло і чуттєвого третього голосу......"

П’ятий вимір – це суміш душе роздираючого крику і тихих нот фальцетом, енергії гаражного року і балад під акустичну гітару, розідраних до крові пальців об гітару і задимлених темних клубів, гніву і ніжності, електрооргану і басових рифів, панку і блюзу, нового дня і кінця світу, фантазії і реальності…

Склад гурту :
Лазарєв Вадік – вокал, клавіші

Почтар Костянтин – вокал, гітара

Гаркавенко Роман – вокал, бас

Лисенко Максим – вокал, гітара

Дяченко Сашко – ударні

Категорія: Музичні проекти | Додав: kyivhlib (22.03.2009) | Автор: Київхліб
Переглядів: 784 | Коментарів: 1 | Рейтинг: 4.7/3 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]