Вітаємо Вас Гість


Muzspilnota

Головна | Статті | Реєстрація | Вход | RSS

Головна
Про нас
Новини он-лайн
Музичні проекти
Репортажі
Радіо
Відео
Музика
Організації
Фестивалі
Клуби
Медіа
Форум
Друзі

Код банера

Ссылки:
Ссылки:

Контакти гуртів
Головна » Статті » Радіо » Он-лайн

"Молоде радіо - це радіо для Тебе!"

Наш формат
Формат – це те, що визначає наповнення, стиль і настрій кожного радіо. Достатньо лише сказати про радіо, що вона працює у форматі “Хіти 90-х”, чи “Шансон”, “Hot AC” чи “танцювальне” – і ми приблизно уявляємо, що це радіо “крутить”, і чого на ньому точно не почуєш, а також хто його слухає. Хвиля української музики “Молоде радіо” працює у 2-х форматах, причому не просто працює, а й створює обидва.
 
Перша складова нашого формату - сучасна українська музика. Це музика різних стилів та напрямків (від поп- та диско до року й техно), різних музичних поколінь, “розкручених” та зовсім молодих груп. Детальніше про це - у розділі "Музика".
 
Друга складова радіо – програми. Ми переконані, що життя складається не лише з різноманітних політичних скандалів, прогнозів погоди, курси валют та пліток з життя зірок. Ми створюємо передачі для тих, кому потрібно щось більше; хто серед десятків станцій досі не знайшов улюбленої – радіо, яке було би вдумливим та дотепним, а головне – приємним співрозмовником. Наше гасло – “Свіжий погляд на цікавий світ!” - з ним ми створюємо програми на найрізноманітніші теми. Ті з них, які вже в ефірі, можна подивитися у розділі “Сітка мовлення”.
Більшість наших програм є частиною проектів, які ми реалізовуємо власними зусиллями, чи спільно з нашими партнерами. Вони різні за тематикою й тривалістю, але кожен з них слугує досягненню загальної стратегії - створення різноманітного за тематикою, незалежного, а головне – завжди цікавого розмовного радіо. Тобто першого повноцінного громадського радіо в Україні. Детальніше про це - у розділі "Громадське мовлення".
 
А тепер трохи про те, хто ми такі і як ми виникли.
Ідея створення "Молодого радіо" народжувалася у 2002-2003 роках у Могилянці, серед тоді ще студентів, а зараз вже випускників та викладачів Могилянської школи журналістики. Тож радіо пов'язано з Могилянкою і ідейно, і фізично - наша студія знаходиться у підвалі на території 2-го містечка НаУКМА.
У квітні 2004-го року “Молоде радіо”вийшло в ефір у Києві на частоті 69,68 МГц як спільний проект НаУКМА та радіо "Люкс". Воно стало першою радіостанцією столиці, яка наважилася зробити ставку на музику українською мовою - на 100% і 24 години на добу.
Вийти в ефір нам допоміг ґрант Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Завдяки підтримці Фонду ми також мали можливість створювати новини та тематичні програми. Також нам допомагали: "Дім свободи", Швейцарська культурна програма "Про Гельвеція", Фонд громадянських свобод. 
Ефірне мовлення тривало трохи більше року - до травня 2006-го.
Цей рік довів: сучасна українська музика стала повноцінним форматом для радіо. Таке радіо, без додавання російської, американської чи будь-якої іншої музики - має свого слухача. І, як ми переконалися з листів та дзвінків, таких слухачів лише у Києві - тисячі.
Крім того, створення "Молодого радіо" стало поштовхом для розвитку десятків молодих груп та виконавців, пісні яких до того не потрапляла у встановлені на інших радіостанціях квоти для української музики. І це при тому, що музичні редактори "Молодого" завжди дуже прискіпливо ставилися й ставляться до якості пісень, які претендують на те, щоб потрапити до нас у ротацію.
 
"Молоде радіо" освоює інтернет
У червні 2006 року Хвиля української музики “Молоде радіо” перетворилася на інтернет-радіо й стала доступною слухачам з усього світу.
Насьогодні це не лише одне з небагатьох радіо, які крутять у Мережі тільки українську музику, а й єдине українське онлайн-радіо, яке робить тематичні програми та власні новини, проводить прямі ефіри.
Адже обидві мети радіо - і українська музика, і громадське мовлення - реалізовуються відтепер за допомогою тих можливостей, які дає Мережа.
Наше інтернет-мовлення забезпечує Студентський інтернет-центр НаУКМА за підтримки Фонду "Відродження Києво-Могилянської Академії". 
 
 
Наші слухачі - спільнота Хвилі української музики
Це стосується, зокрема, тіснішого зв'зку зі слухачами. Вони можуть не лише слухати радіо та читати сайт, а й спілкуватися на форумі, завести свій блог, а також брати участь у прямих ефірах, висловлюватися та ставити запитання гостям за телефоном та Скайпом. А також - брати участь в опитуваннях, визначаючи, зокрема, й те, у якому напрямку має розвиватися радіо.
А ще - підтримувати радіо матеріально, жертвуючи на його розвиток. Адже хоча насьогодні основним засобом для існування радіо є грантові проекти та надходження від продакшн-студії (а в перспективі також від реклами), ми переконані, що гарантоване існування радіо, його розвиток, впровадження нових послуг та проектів можливі лише за підтримки тих, хто безпосередньо зацікавлений у цьому: наших слухачів, спільноти "Молодого".
 
Наша мережа
Хвиля української музики "Молоде радіо" - це не лише сайт molode.com.ua та інтернет-мовлення на ньому. Це десятки наших сайтів-партнерів, які розміщують наші банери та новини. Це наші партнерські видання й журналісти, завдяки яким "Молоде радіо" присутнє також в офлайні. Це наші кореспонденти та представники за кордоном, які не лише повідомляють слухачам цікаві новини з тих місць, де знаходяться, а й популяризують радіо серед своїх знакомих та колег. Ми пишаємося тим, що чи не кожен наш слухач є "промоутером" радіо, і кожному з Вас безмежно вдячні.
 
Команда "Молодого" також використовує усі можливості, щоб встановити партнерство з іншими радіо, які поділяють наші цінності та з якими ми можемо бути цікаві одне одному - обмінюючись інформацією, радіопрограмами, започатковуючи спільні проекти. Ми шукаємо партнерів як серед інших станцій Києва та України, так і серед українськомовних радіо та українських служб іноземних радіо по всьому світу. Ми також розвиваємо партнерство з іноземними радіо і вже маємо успішний досвід партнерства з німецьким радіо - спільну програму "Історія, яку ми живемо".
 
А ще ми шукаємо можливостей повернутися в ефір, і колись обов'язково зробимо це - чи у Києві, чи в якомусь іншому місті.
"Молоде радіо" динамічно змінюється, але незмінними залишається наше прагнення популяризувати сучасну українську музику, а також завжди бажання дивитися на цей цікавий світ свіжим поглядом. Ми намагаємося розвиватися й покращуватися, завжди пам'ятаючи, що:
"Молоде радіо - це радіо для Тебе!" Джерело: http://molode.com.ua
Категорія: Он-лайн | Додав: mediagroup (25.11.2008)
Переглядів: 1891 | Коментарів: 3 | Рейтинг: 5.0/1 |
Всього коментарів: 2
2 Kichhyclapy  
Hello, world!!!

1 Nimbaza  
Хороший поисковик

Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]